הרצאות

בעיצומה של תקופת “צאו לי מהרחם” מעיין אדם בוחרת להכניס נשים “לרחם”, וללב שלה במסע לאימהות.

מעיין שמה לה למטרה לחולל שינוי תודעתי בתחום שימור הפריון, לעורר מודעות ולהעצים נשים ביכולת שלהן לתכנן ולנהל חייהן.

“השעון החברתי שלנו השתנה ללא היכר בדורות האחרונים אך השעון הביולוגי נותר כשהיה. לכן, נשים רבות מפספסות את הרכבת או עוברות גיהינום בדרך להורות. הליך הקפאת ביציות\עוברים יכול להוות גשר מעל הפער הזה אך השיח סביבו מאוד דל, מה שמונע מנשים לעשות את זה בזמן.

חשוב לי לשנות זאת.

הקפאתי ביציות בגיל מוקדם וזה הדבר הכי חכם, מרגיע, מעצים וחזק שיכולתי לעשות כאמא לעתיד. אני גאה בעצמי עד הגג ורוצה לעודד נשים נוספות.

אשמח לספר לכן באופן הכי פתוח וכן על היום שבו נדלקו לי הנורות, על הדרך שעברתי, על תובנות שבכוחן לחסוך הרבה כאב וצער. זה נושא מורכב וסבוך עם היבטים חברתיים, רגשיים, כלכליים ורפואיים ואני מוצאת שליחות בהפצת הידע שצברתי ומענה על כל שאלה שיש ביכולתי.

שמתי לי למטרה לעורר מודעות ולתת לנשים את הכלים לקבל החלטה בהתבסס על מידע ולא על סטיגמות, לבעוט בתדמית המיושנת ולהציג תפישה חדשה – אם הקפאת ביציות את אחראית, מובילה וחכמה. אני כבר מרגישה שחל שינוי.

לשימור פריון יש חלון הזדמנות צר, אני רואה שליחות במפגש הזה, כי בזכותו, אולי, בעוד כמה שנים – תצאי עם ידיים מלאות מבית החולים.

אורך ההרצאה: 40 דק’ + 20 דק’ לשאלות.

להזמנה מידע נוסף ושאלות >>

מעיין אדם גדלה בנהריה למשפחה נורמטיבית, בגיל 15 הוריה התגרשו ונקלעו למצב כלכלי קשה מאוד. בעיצומו של מרד גיל ההתבגרות, בהיותה בת 17 בלבד, היא נזרקה מהבית.


מעיין נשרה מהתיכון, לא עשתה בגרויות ולא סיימה 12 שנות לימוד. היא פירנסה את עצמה במלצרות והתבודדה בדירת חדר. בגיל 18, בשל נתונים נמוכים, גוייסה לתפקיד פקידותי בחיל החימוש.

 

איש לא האמין שעם קלפי פתיחה רעועים כאלו אפשר להגיע לפסגות. איש מלבדה.


מעיין טיפסה את כל הדרך מחיילת זוטרה בחיל החימוש לקצינה בתפקיד מפתח בחטיבת דובר צה”ל והשתחררה בדרגת סרן. היא הפכה מנערה בלי בגרות למצטיינת דיקן באוניברסיטה ומכבשה שחורה בכל מסגרת אליה השתייכה לדמות ציבורית אהובה ומשפיעה.

 

היום היא מגישה ופובלציסטית בקשת 12, בעלת טור שבועי במאקו, פרזנטורית של חברות מובילות כגון MAC,  מנחה סדנאות כתיבה מבוקשות ובעלת עמוד אינסטגרם משפיע המונה כרבע מליון עוקבים.

 

בעברה שימשה דוברת ליו”ר קדימה שאול מופז, לשר זאב אלקין ולשרה מירי רגב.

 

עם סיום תפקידה בממשלה יצאה לכבוש יעד נוסף והעפילה לגמר בתוכנית המציאות האתגרית “הישרדות”, שם נבחרה על ידי הצופים לזכייה בתואר “השורדת האהובה”.


בהרצאתה היא מספרת מתי הפכה את חוסר האמון של הסביבה לכפתור הפעלה, איך אפשר לתרגם כל מהמורה למקפצה ולמה קושי הוא מפתח להצלחה.


אורך ההרצאה: 60 דק’
למי מתאים: נוער בסיכון, תיכוניסטים, אנשי חינוך.
ז’אנר: העצמה, עידוד להישגיות, עידוד לשירות משמעותי.

להזמנה מידע נוסף ושאלות >>

עולם הפרסום היטיב לגעת בלקוחותיו הפוטנציאליים במסגרת הגבולות והמאפיינים של גופי התקשורת המסורתיים, אך עם פריצתו של האינסטגרם נוצרה זירת פרסום חדשה, עם מאפיינים שונים.


עסקים רבים נוטים ליישם שיטות פרסום מסורתיות שאינן מותאמות לאווירה, לשפה ולהתנהגות בפלטפורמה החדשה, בעיקר משום שאינם חיים ונושמים אותה. ועל כן, לא מצליחים לגעת באופן אפקטיבי בצרכנים ולמצות את הפוטנציאל המכירה.


מעיין אדם, מובילת דעת קהל ובעלת עמוד אינסטגרם משפיע המונה כ- רבע מליון עוקבים, מלמדת בהרצאתה איך להעזר במובילי דעת קהל, שנושמים וחיים את האינסטגרם, לצורך פרסום אפקטיבי, מה הטעויות הנפוצות ואיך עושים את זה נכון:


איך לבחור את מובילי דעת הקהל הרלוונטיים והנכונים לעסק שלכם, אילו נתונים ניתן לקבל מהם לצורך החלטה אסטרטגית מדוייקת, ועל מה צריך להסתכל. איך ניגשים אליהם, מה הדרך היעילה והנבונה להפעלתם בקמפיין, איך בונים הצגה של מוצר\שירות באופן אותנטי, וכל מה שהמפורסמים כבר יודעים ואתם לא.


למי מתאים: אנשי שיווק, מפרסמים, מנהלי עמודי אינסטגרם, בעלי עסקים.
אורך ההרצאה: 60 דק’

להזמנה מידע נוסף ושאלות >>

יצירת קשר

דילוג לתוכן